a
This site uses cookies. By continuing to navigate the site, you accept the way we use this information. Yes, i understand Opt out from Google
Click here for more details
x

Як провести огляд

 

Самоперевірка - крок за кроком.

 

Вам знадобиться: яскраве світло, дзеркало в повний зріст, ручне дзеркало, 2 стільці, фен, схематична картинка людської фігури і олівець або, в ідеалі, цифрова камера.

Огляньте ваше обличчя, особливо ніс, губи, рот і вуха - спереду і ззаду. Використовуйте дзеркала, щоб отримати можливість чітко бачити себе.

Огляньте шкіру голови, використовуючи повітря фену і дзеркало, щоб оглянути кожну ділянку. При необхідності, зверніться по допомогу до члена сім ’ї або дитини

Огляньте свої руки: долонну і тильну сторони, між пальцями і під нігтями. Огляньте передню і задню поверхні передпліч.

Стоячи перед дзеркалом в повний зріст, огляньте всі сторони вашого плеча, починаючи з ліктя.

Огляньте шию та грудну клітину. Жінки повинні підняти молочні залози, щоб оглянути шкіру під ними.

Спину оглядайте стоячи спиною  до дзеркала в повний зріст, використовуючи ручне дзеркало. Огляньте задню частину шиї, плечей, верхню частину спини, а також будь-яку іншу частину спини.

Також, за допомогою дзеркал не забувайте оглянути нижню частину спини, сідниці, та задню поверхню обох ніг.

Сядьте, та покладіть кожну ногу в свою чергу, на інший стілець. За допомогою ручного дзеркала, огляньте статеві органи. Перевірте передню та бокову частину обох ніг, стегна до гомілки, щиколотки,  між пальцями і під нігтями. Огляньте підошви ніг і п'яти.