a
This site uses cookies. By continuing to navigate the site, you accept the way we use this information. Yes, i understand Opt out from Google
Click here for more details
x

Захисти свою шкіру.

Рекомендації.

Вплив сонця (інсоляція)

Слід уникати раптового, інтенсивного та прямого впливу сонячних променів. Необхідно  уникати прямих сонячних променів , особливо між 11 і 16 годинами.

Захист від сонця

Одяг

Одяг - це кращий захист від сонця. Одяг з короткими рукавами краще ніж без рукавів, а щодо матеріалу - слід віддати перевагу щільним тканинам. Бажано носити крислатий капелюх і сонцезахисні окуляри (так як УФ промені також шкідливі для очей). Зараз можна придбати дитячий одяг, у тому числі для купання, із захистом від сонця (фактором захисту до 50).

Тінь

Слід підкреслити, що якщо не використовувати сонцезахисні засоби, то, наприклад,  перебування під парасолькою на пляжі також небезпечне, через відображення сонячних променів від поверхні землі. До того ж частина сонячних променів проникає крізь хмари і, отже, є ймовірність обгоріти навесні або влітку навіть у хмарні дні.

Тип шкіри

Основне правило - шкіра повинна поступово пристосовуватися до сонячних променів. Шкіра, яка поступово і тривало засмагала на сонці може переносити вплив УФ променів в 10 разів краще, ніж не засмагла шкіра. Кожен повинен знати захисні властивості своєї шкіри у відповідності з її типом, іншими словами, знати як довго можна перебувати на сонці без будь-якого захиту..

Сонцезахисні засоби

Сонцезахисні засоби повинні мати високий фактор захисту - 15 для дорослих, 30 і більше для дітей - і забезпечувати захист як від УФ-A, так і від УФ-B променів. Сонцезахисні засоби необхідно наносити за 30 хвилин до виходу на вулицю і потім кожні 2-3 години перебування на сонці.